راهنمای استفاده از پلیر اختصاصی

جهت مشاهده ی دوره های مجتمع فنی فلات قاره باید از پلیر اختصاصی که توسط  آکادمی طراحی شده ، استفاده نمایید. که در زیر لینک دانلود آن را قرار داده ایم.

فایل پلیری که از سایت دانلود کردید رو در یک پوشه بریزید و بعد محتویات فایل f-player.rar را از حالت rar خارج کنید. فایل های درون rar رو به صورت کادر سبز رنگ در عکس مشخص کردیم. سپس روی CPReader.exe کلیک کنید. (مطابق تصویر زیر)

1

سپس مطابق تصویر روی دکمه Open File کلیک کنید

سپس فایل جلسه مورد نظر رو انتخاب کنید و روی open کلیک کنید. ( توجه کنید پسوند فایل های آموزشی gem هست)

3

در مرحله بعد از مطابق تصویر به صفحه ی لایسنس برخورد می کنید که جهت دریافت لایسنس باید ماشین کد (Machine Code ) سیستم خودتون رو استخراج کنید. بنابراین روی علامت کپی مقابل کادر ماشین کد کلیک کنید (با علامت اشاره گر در تصویر مشخص شده). 

4

سپس در سیستم خودتون راست کلیک کنید و مطابق تصویر یه فایل txt  ایجاد کنید و نام فایل رو به صورت انگلیسی نام خودتون رو وارد کنید و در آخر عنوان اون دوره بنویسید. به این صورت باید ذخیره کنید:

مثلاً  Ahmad-Esmaili-piping.txt

یا Ahmad-Esmaili-caesar.txt

فایل txt ایجاد شده را باز کنید و ماشین کدی که در مراحل بالا به دست اوردید رو درون فایل paste کنید و فایل رو ذخیره کنید و از طریق لینک پشتیبانی که در منوی سایت مشاهده میکنید ، وارد قسمت تیکت ها شوید و با انتخاب دسته ی لایسنس و  درج اطلاعات و  فایل txt را آپلود و  برای ما ارسال کنید تا لایسنس شما تهیه و ارسال شود. لایسنس ارسال شده رو میتونید از همان قسمت تیکت ها مشاهده و استفاده کنید.

6

زمانی که فایل لایسنس از طرف ما برای شما ارسال شد ، آن را دانلود کنید و کنار فایل دوره قرار بدهید و  مجدد فایل دوره را مطابق مراحل بالا باز کنید و در صفحه لایسنس روی دکمه Import password کلیک کنید.

سپس فایل پسوورد یا لایسنسی که دانلود کردید رو انتخاب کنید و روی دکمه Open  کلیک کنید.

در این مرحله پس از جایگذاری لایسنس روی دکمه play کلیک کنید و منتظر اجرای فیلم باشید. (متناسب با حجم فایل مدتی زمان میبره. صبور باشید)

امکان دارد در فایل یک جلسه چند بخش ویدئو وجود داشته باشد برای دسترسی به بخش ها مطابق تصویر روی Gem List کلیک کنید و بخش های مورد نظر رو انتخاب کنید.